Grim Soul: Dark Fantasy Survival

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.36 GB
  • Version 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Kefir
Karanlık bir dünya içerisine girerek hayatta kalmak için uğruna çaba göstereceksiniz.

Karanlık dünya içerisine uzun bir yolculuğa çıkacağınız Grim Soul: Dark Fantasy Survival mobil oyununu Android  mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bir zamanlar refah içinde olan imparatorluk eyaleti olan Plaguelands şimdi korku ve karanlıkta kaplıdır. Eyalet sakinleri sonsuzca dolaşan ruhlara dönüştüler.

Oyundaki amacınız ise bu tehlikeli topraklarda olabildiğince uzun süre hayatta kalmak. Hayatta kalmak için ise kaynakları toplayın, bir kale inşa edin, düşmanlardan kendinizi koruyun ve bu yeni Ruhlar benzeri oyunda zombi şövalyeleri ve diğer canavarlarla savaşarak onları yenmenin bir yolunu bulun. Güç toplamanız için Gizemli Güç Bölgeleri oyun içerisinde sizleri bekliyor olacak. Buraları keşfedin. Tezgahlar oluşturun ve yeni kaynaklar yaratın. Yeni tasarımları keşfedin ve Plaguelands'ın en tehlikeli sakinleriyle savaşmak için gerçekçi orta çağ silahları ve zırhları yaratın.

Ölümsüzlere ve diğer kurtulanlara karşı savunmak için sağlam bir temel oluşturun. Kalendinizi savunun, davetsiz misafirler için tuzaklar inşa edin ve koyun. Ancak, değerli yağma toplamak için düşman bölgelerini keşfetmeyi unutmayın. İstikrarlı bir savaş yapın ve savaş atınızdaki ölümsüz ordulara karşı savaşa dörtnala girme şansını kaçırmayın ya da korkunç bir ortaçağ manzarasından geçin. Gerekli parçaları elde edebilmek için bir tekne, bir araba ve hatta bir araba taşıyabilirsiniz.

Grim Soul: Dark Fantasy Survival indir